אבן שזרק עורך דין אחד לבאר לא יצליחו להוציא גם אלף חכמים

נתאי

הנה, הגאון שניסח את החוק המתיר לקרן הקיימת להשכיר אדמות רק ליהודים, פותח סוף סוף את הפה. עו"ד יצחק בם, מגוף המכנה את עצמו "הפורום המשפטי למען ארץ ישראל".

ועכשיו לכבוד עורך הדין:

"תיקון החוק רק מקיים את דבריו של חזן. הוא מאפשר להקדיש את קרקעות קק"ל למטרת התיישבות יהודית בארץ ישראל. מי שטוען שמדובר בגזענות, סבור ככל הנראה כי הציונות היא גזענות."

ובכן, כבוד עורך הדין זה לא עניין של סברה. הגדרת גזענות מתוך אתר של משרד החינוך:

"גזענות היא עמדה והתנהגות המפלה בין בני אדם על רקע צבעם או על רקע השתייכותם האתנית, הלאומית או הדתית."

עכשיו, אם יש חוק במדינה שמפלה על רקע השתייכות אתנית, הרי שהוא גזעני. וזו בסך הכל לוגיקה ברמה של גן חובה.

מ.ש.ל

ציונות = גזענות

כל הכבוד עו"ד בם, הצלחת להוכיח שהציונות היא גזענות.

לאט לאט הופך חלום הציונות ההומנית, הנאורה, הצודקת והשוויונית להזיה רחוקה של שמלאנים שעישנו ג'וינט אחד יותר מדי בהפגנה בכיכר, והמציאות שלנו הופכת לפשוטה, פשטנית ומכוערת.

טושה! הציונות הרוויחה אמנם כמה מגרשים כולל תשתיות והכנה לקוטג' דו מפלסי בישובים קהילתיים בגליל, כולל אוכלוסיה של בורגני פרוורים משעממים , סנוביזם ממאיר ושממה תרבותית רוחנית.

מה שהפסדנו, ואנחנו מפסידים טיפין טיפין כל יום זה את הלגיטימציה המוסרית שלנו להיותנו פה. זה הנכס הכי חשוב שלנו, וזה לא משנה כמה פעמים נצרח אושוויץ, עדיין הוא יחליק מבין ידינו ויעלם כמו חמאה בשמש.

ואז ההצדקה היחידה לקיומינו היא שאנחנו יותר חזקים. שכרגע זה בסדר גמור, אבל אז, כפי שביבי גם אומר זה עניין זמני. ככוח הוא תמיד עניין זמני. זה עצוב מאד.

וכדי לפזר את הבאסה – ידיעה מהארץ של היום שכאילו נכתבה על ידי דודו גבע זצ"ל. 900 אלף עופות לא נשחטו בגלל השביתה. טוב, להשאיר טוקבקים זועמים בבלוג של שטרנלייט הם לא יכלו, ×›×™ הוא סגר את האפשרות הזו. נשאלת רק השאלה למה הם לא הלכו להפגין מול ההסתדרות?

.

2 Responses to “אבן שזרק עורך דין אחד לבאר לא יצליחו להוציא גם אלף חכמים”

  1. תום הגיב:

    אין ספק כי גם לוגיקה ברמת גן חובה אינה באמתחתך. צר לי להיות זה המבשר לך זאת.
    הדמוקרטיה אינה ×”- דבר עליו הושתתה המדינה. המדינה הוקמה על שום היותה יהודית. ( להזכירך "…יהודית ודמוקרטית…") שאם לא כן, בשם הדמוקרטיה ×”×™×” ניתן גם למכור סמים…

  2. נתאי הגיב:

    החמצת לחלוטין את הנקודה. האם יכולה להיות מדינה שהיא גם יהודית וגם דמוקרטית (= לא גזענית, למשל) אני טוען שכן. אתה, העו"ד הנכבד, ועוד חבורה נכבדת של עוכרי ישראל טוענים שאני טועה, וציונות = גזענות, כלומר לא יכולה להיות מדינה שהיא גם יהודית וגם דמוקרטית. זה או- או. אני מתחיל להשתכנע שאתם צודקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

977711 דפים נצפים, 58 היום
322278 ביקורים, 39 היום
FireStats icon ‏מריץ FireStats‏