לעשות את יהונתן מאושר

נדב

× × ×™×— שיש לכם סבתא תובענית. לא מספיק לה שלפני גיל שלושים אתם כבר עורכי דין ידועים בברנז'×”, נראים טוב, ובאופן כללי משוש נפשה של אם פולניה. אבל מה – סבתא שלכם לא מאושרת. מה תעשו?

הבלוג 'הרהורים של אבא' גאה להציג לכם את הפתרון האולטמטיבי לריצוי סבתות: סיפורי סבתא. חברת הפקות וידאו שתיתן לכם את הפתרון לכל צורך משפחתי: סרט תיעודי על חייה של סבתא לכבוד יום הולדת 80, סרט עלילתי משעשע למסיבת ההפתעה לדודה בתיה, הפיכת אוסף קלטות הוידאו הענק שצברתם מהטיול המודרך לקניה לסרט אה-לה נשיונל ג'אוגרפיק, או סתם שדרוג משמעותי למצגת המשפחתית שהילד הכין לבר המצווה.

וכמובן שיש גם בלוג (אני עיצבתי!).

===
גילוי נאות: המנכ"ל, יו"ר הדירקטוריון והרוח החיה מאחורי סיפורי סבתא הוא אחשלי ואחד מ(שני) הכותבים בבלוג זה. לעובדה זו לא הייתה, כמובן, שום השפעה על הבחירה לסקר את סיפורי סבתא דווקא.

5 תגובות »

נדב ב6/03/2008 21:46 תחת כללי

5 Responses to “לעשות את יהונתן מאושר”

 1. נתאי הגיב:

  תודה 🙂
  אני רוצה להוסיף רק שהאתר והבלוג בהרצה ואשמח מאד לשמוע הערות והצעות לשיפור.

 2. ולנסיה הגיב:

  חמוד מאוד, עיצוב יפהפה, אני משוכנעת שיכול להיות הצלחה במידה והעבודה איכותית כמו האתר.
  (לסבתא שלי כבר עשיתי סרטון חובבני עד אימה, אבל היא העריכה את ההשקעה :-P)

 3. נתאי הגיב:

  תודה על המחמאות ועל ההתיחסות, ולנסיה. בהמשך בבלוג אני אצרף גם דוגמאות של קטעים מתוך סרטים, ותוכלי להתרשם בעצמך. חוצמזה, למתנה שעושים לבד תמיד יש ערך מיוחד 🙂

 4. דרור שניר הגיב:

  סרטון הפתיחה של האתר מצוין בעיני.

 5. נתאי הגיב:

  רוב תודות. אני ביימתי וכתבתי, ומציג את זה חברי ורעי השחקן נמרוד זילברמן. צילמתי את הסרטון הזה פעמיים. בפעם הראשונה אני הופעתי, וכך הגעתי למסקנה שלהופיע מול מצלמה צריך מישהו שזהו עיסוקו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

973293 דפים נצפים, 36 היום
320165 ביקורים, 27 היום
FireStats icon ‏מריץ FireStats‏