ממש לא הייתם צריכים (זרם תודעה)

נתאי

ש-לום! מה נשמע? מה המצב? מה העניינים, מה קורה? מועדים לשמחה, ×—×’ שמח, שנה טובה ומתוקה, שירבו זכויותינו כרימון, לשנה טובה תכתבו ותחתמו, שבת שלום, ×—×’ שמח, את נראית מצוין, רזית? מה המצב, גבר! אתה עוד ממשיך עם העסק של ×”… לא הייתם צריכים, באמת, איזה יופי ×–×”, בדיוק מה שהיינו צריכים, ×—×’ שמח, מואה מואה, איך היא גדלה, הקטנה, ממש נהייתה ילדה גדולה כבר, שבת שלום, צום קל, גמר חתימה טובה, תזכו למצוות! שבת שלום, וחג שמח!

תודה שבאתם, יופי לראות אתכם, בי, בי, בי , תודה, תודה , תודה!

בייי!

בייי!

8 Responses to “ממש לא הייתם צריכים (זרם תודעה)”

 1. ירדן הגיב:

  לול. טוב

 2. efyska הגיב:

  אז מה? איך הזמן רץ? יא, נורא טעים העוף הזה, תעביר לי את המלח, ילדים תהיו בשקט, איזה יופי השולחן ערוך, איפה קנית את החולצה, תעביר לי את מלח

 3. נתאי הגיב:

  את חייבת לתת לי את המתכון. לא באמת, זה בטח לוקח שעות להכין עוף כזה. לא, זה צ'יק צ'ק, ממש כלום, תאכלו תאכלו, לבריאות, זה רק בשבילכם הכנתי.

 4. efyska הגיב:

  המתכון הזה כל כך פשוט, בחיים לא הייתי חושבת על המרכיבים האלו ביחד. אני לא יכולה להכניס יותר כלום לבטן. רק טיפה, מהפירה, אם לא קשה לך, ילדים, אתם יכולים ללכת לשחק. אז מה? איך בעבודה?

 5. נתאי הגיב:

  טוב, אולי בכל זאת אני אטעם סלט פירות… תעזבי את הכלים, תעזבי, שבי, אני שוטפת היום…

 6. efyska הגיב:

  מה את דואגת לכלים? שבי, כל השבוע היית על הרגליים במטבח. חכי, מאאאאממממי, תעשה טובה ותשטפו אתם הגברים את הכלים. שבי. שבי. אני חייבת לדבר איתך. המון זמן עבר.

 7. נתאי הגיב:

  אז זהו , שעכשיו בשבילי זו תקופה מבלבלת כזו, המון שינויים, משהו מבפנים כאילו כבר ממש… אמרתי לך להוציא את הצבעים מהיד! תראה מה עשית לספה! כמה פעמים אני צריכה להגיד לכם: לא עם הטושים!

 8. efyska הגיב:

  ×—×›×™, יש לי מגבונים – ×–×” קסם מה שהם עושים. מאאאאממממי, תביא לי את התיק שלי, שבמסדרון. אז על מה דיברנו?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

982230 דפים נצפים, 218 היום
324487 ביקורים, 116 היום
FireStats icon ‏מריץ FireStats‏