ניתאי כותב על עמיר

נדב

ניתאי, אח שלי (והכותב המוכשר מבין שנינו) מתארח אצל ולווט ומספר על עמיר, או ליתר דיוק – על מה שאפשר ללמוד על כתיבה פוליטית כשאתה קרוב למישהו מפורסם, ובמיוחד כשאתה קרוב למישהו מפורסם שהעיתונאים לא אוהבים.

4 תגובות »

נדב ב4/04/2007 15:16 תחת כללי

4 Responses to “ניתאי כותב על עמיר”

 1. נמרוד ברנע הגיב:

  העובדה שהיחס של התקשורת ושל הממסד הפוליטי אל עמיר פרץ היא מוטה, לא ראויה, נטפלת וגזענית לא מצדיקה את זה שהוא יושב עם ליברמן בממשלה, את העובדה שהוא העלה את תקציב משרד הביטחון לאחד משיאיו ההיסטוריים מבחינת אחוזים (ובטח שמבחינה אבסולוטית), את זה שהוא לא עשה במשרד הביטחון דבר אחד ששאול מופז לא עשה (היה אפשר להגדיל את תקציב חיל החינוך למשל, להוסיף מורות חיילות לשכונות מצוקה ועיירות פיתוח, להשקיע יותר בחייל המקא"ם [נערי רפול] ועוד ועוד), את העובדה שהוא לא פינה מאחז אחד (!) ואת זה שחוץ מלהתרעם פעם אחת על שר המשפטים הוא לא עשה שום דבר נגד המתקפה שיש נגד בג"ץ.

  • קודם כל, הפוסט ×”×–×” נוגע בעיקר לתקשורת, ולא בא לנמק את המעשים של עמיר.
   אפשר לקיים דיון מעמיק על כל אחד מהסעיפים שאתה מונה פה, אבל אני חושב שיחס התקשורת הוא חלק בלתי נפרד מהדיון הזה.
   קח לדוגמא את הכתבה . שים לב איך מצניעים בתעלולי לשון את העובדה שבעצם, עמיר פרץ יזם את הורדת הקונספט הדפוק של ה'אצבעות'. בעצם, זה לא הוא, זה 'הצעה במשרד הבטחון'. משום מה, שכחו לציין בכותרת ש'במשרד הבטחון' זה ישירות מלשכת השר.
   קח בחשבון שכל מה שאתה יודע על פעולותיו של שר הבטחון עובר דרך פילטר שלא רוצה שתחוש אליו סימפטיה.

 2. נמרוד ברנע הגיב:

  אין לי בעיה להתייחס אל מה שיוצא ממשרד הביטחון כאל לשכת השר, אבל ×–×” צריך להיות גורף – וגם להתייחס אל דברים לא נעימים שקורים, גם הרחבת ההתנחלויות ב-16% בשנה האחרונה, כאל חלק ממדיניות השר…

  דרך אגב,
  מר פרץ ×”×™×” יכול למנוע חלק מכך אם הוא ×”×™×” עושה בדיוק את מה שאתה עושה – פותח בלוג, או אתר אינטרנט משלו, ומספר ישירות לציבור, בלי תיווך העיתונאים מה הוא עושה. אני הייתי קורא את ×–×”.

 3. נתאי הגיב:

  נמרוד אתה יכול לקרוא את הגרסא של עמיר כאן
  http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=949630

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

982207 דפים נצפים, 204 היום
324482 ביקורים, 113 היום
FireStats icon ‏מריץ FireStats‏