סופר נני והסתירות

נדב

ראיתי עכשיו פרומו פשוט מדהים לסופר נני.

מיכל דליות מופיעה על המסך, ואומרת שהיום, בשביל להקים משפחה מתפקדת, גם האב צריך להיות מעורב. ואכן, היום האב הרבה יותר מעורב. אבל זה יוצר בעיות חדשות, כי נוצרים חילוקי דעות וצריך לפתור אותם.

ואז מיכל דליות נעלמת, ומופיע כיתוב שמקריא קריין. שאומר – לא פחות ולא יותר – 'כל אמא יודעת ×”×›×™ טוב מה טוב בשביל הילד שלה'.

כאילו, מה?

12 Responses to “סופר × × ×™ והסתירות”

 1. efyska הגיב:

  אני בכלל לא יכולה לסבול את האישה הזו. העשייה המוחצנת שלה על גבם של קטינים שהוריהם בטיפשותם הסכימו לחשוף בטלוויזיה היא מרושעת.

  • אבי הגיב:

   ההורים בתכנית מתנהגים לילדים שלהם ברישעות גדולה הרבה יותר משאיזו חשיפה של שעה תוכל לעשות להם. תכלס, סופר-נני מצילה את הילדים האלה.

   • נדב הגיב:

    אני מחשיב את עצמי כאבא לא רע בכלל, ובכל זאת אני בטוח שאם יציבו לי מצלמות בבית במשך שבועיים ויתעדו את כל האינטראקציות שלי עם הילדים, יוכלו להוציא אותי כאב מזניח ומתעלל.
    כדאי כבר להבין, שבין ריאליטי ובין המציאות אין שום קשר.

    מה גם שהיא לא מצילה אף אחד. התערבות של שבוע, בלי המשך ובלי מעקב, לא יכולה לעשות כלום, בטח למשפחות לא מתפקדות.

    • אבי הגיב:

     מהפרקים שראיתי ולמרות שאני לא מכיר אותך כלל, אני סמוך ובטוח שמעולם לא חשבתי להתעלות להישגי ההורים בתכנית. הייתי שם סמיילי אלמלא זה היה כה עצוב.
     בתכנית מראים – מדי פעם – שהיא עושה מעקב של מספר חודשים. אני מניח שהיא לא מוכרת להורים תעודת ביטוח שפוטרת אותם מאתגר ההורות, אבל לדעתי אין ספק בכלל שהיא מראה להם מה הדבר הנכון לעשות וזה כשלעצמו אינו מעט.

     • נדב הגיב:

      לא אמרתי שכל האינטראקציות שמופיעות שם מופיעות גם אצלי בבית. אבל לפחות 90% מהאינטראקציות המזעזעות-לכאורה יכולות להיות סבירות לחלוטין בקונטקסטים מסויימים.
      מכיוון שאני יודע שהעריכה בתוכנית מכוונת להוצאת סיטואציות מהקשרן כדי להעצים את הדרמה, אני מניח שזה מה שקרה. אם אני משאיר רק 10% מהדרמה, לא נשאר הרבה.

 2. נועה הגיב:

  אתה בטוח שזה פרומו ולא פרסומת
  כי בימים אלה היא גם מפרסמת כל מיני דברים.

  ראיתי שתי תוכניות שלה ואם ההורים אמיתיים אז היא עושה ממש מצווה.

  • efyska הגיב:

   מצוות עושים בסתר ולא לעין המצלמה.

  • נדב הגיב:

   א. זה פרומו. זה היה רגע לפני הפרסומת למרגרינה של מכונת הכסף המכונה מיכל דליות

   ב. לגבי המצוות שלה – ראי תגובתי לאבי לעיל.

   • שחר הגיב:

    עם כל ההתנגדות לאידאל הרזון הנשי ושטיפת המוח האנורקטית של הפרסומות מיכל דליות נראית לי כמו בחירה אומללה מאוד להשיא לנו עצות בענייני תזונה.
    אגב, עם כבר בענייני סתירות עסקינן, בפרסומת הראשונה למרגרינה מגלה לנו הסופרנני את העובדה המרשימה לפיה "עד שלושים אחוז ממכסת הקלוריות היומית שלנו אמורה להגיע משומנים טובים". עכשיו אין לי מושג כמה שומנים טובים אכן מומלץ לצרוך ביום אבל המשפט הזה הוא תרגיל לשוני מפוקפק מאוד שכן הדבר היחיד שנובע ממנו בוודאות הוא שאסור ששומנים (גם אם הם טובים) יהוו למעלה משלושים אחוז מצריכת הקלוריות שלנו, אבל לחלוטין לא נובע ממנו שמומלץ ששלושים אחוז אכן יגיעו מהם.

    • נדב הגיב:

     אני לא רואה פסול במיכל דליות כיועצת לענייני תזונה.
     נכון, היא לא שדופה – כמקובל בפרסומות – אבל היא רחוקה מלסבול ממשקל יתר במובן של obesity.

 3. גורו יאיא הגיב:

  לא שהטענות שלך על התוכנית אינן נכונות, אבל אין שום סתירה פנימית בתכנים שהבאת. זה שאבא לא יודע מה טוב בשביל הבן שלו, זה לא אומר שהוא לא צריך להיות מעורב בגידול הילדים, גם אם המחיר הוא מריבות עם אמא.

  • נדב הגיב:

   קודם כל, אתה מדבר על סתירות ברמה הלוגית, ואני מדבר על עולם תוכן קוהרנטי. אלה שני דברים שונים.
   אבל גם ברמה הלוגית יש כאן בעיה. אם אמא היא זו שיודעת הכי טוב בשביל הילדים שלה, אז כשמערבים את אבא התוצאה היא שהילדים מקבלים טיפול טוב פחות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

973293 דפים נצפים, 35 היום
320165 ביקורים, 26 היום
FireStats icon ‏מריץ FireStats‏