עכשיו! במבצע! 'הרהורים של אבא' בתרגום לצרפתית ואיטלקית

נתאי

האתר 'global voices' , שמופיע בין השאר באיטלקית וספרדית , פרסם מאמר של על החזרת השבויים, ומצטט מקורות חשובים בתקשורת: הוושינגטון פוסט, הארץ, ווינט, ג'רוסלם פוסט, הבלוג של יהונתן קלינגר , וכמובן "הרהורים של אבא" בפוסט הזה

הם מצטטים קטע כלשהו מהפוסט , באיטלקית וצרפתית. אני אתרגם חזרה לעברית בעזרת שירות התרגום החדש של גוגל, ונראה מה יותר קל לגוגל לתרגם.

נתחיל באיטלקית :

נדב פרץ כותב פוסט מאוד על המשוקלל לפי counterproductive נתון את התקשורת ואת הציבור בחודשים האחרונים של המשא ומתן:

יש התקשורת הביאו את העם יפור "הם הבנים שלנו הביתה". מה ×”×™×” מגיש רדיו אשר הקדיש את כל השיר או לשדר ×›×™ העיתון פירסם את התמונות כל יום – כולם עברו את המסר שישראל היתה מטרה אחת: כדי להביא הביתה את רגב, גולדווסר שליט.

עם זאת, כמעט כל אחד היה בטוח שהם היו מתים מזה חודשים רבים. שימוש לא ידוע כמה מיוחדת עבור שירותי הביטחון נתקל שמעתי שמועות דומות. בנוסף, זה היה reiterated על ידי אמצעי התקשורת, אם כי לא הוכחה בפרט. בכל מקרה, לא לדפוק את הרגישות של בני משפחה, והן בשל הלחץ של התקשורת, החיילים הכריזו מעולם לא היה מת.

ועכשיו צרפתית:

נדב פרץ מפרסמת כרטיס (בעברית) בא לידי ביטוי עמוק על התפקיד ההרסני של כלי התקשורת בישראל ואת הציבור הרחב במהלך החודשים האחרונים של המשא ומתן:

התקשורת חד משמעית יש נושא פופולרי "תביאו את הבחורים הביתה". אם את הרדיו ×›×™ כל שיר מתאים, או ×›×™ העיתון פירסם את התמונות כל יום – כל ישראל הכריז ×›×™ יש מטרה אחת ברמה הלאומית: צמצום רגב, גולדווסר שליט בבית.
אבל כולם ידעו עם ודאות של 99% שניהם היו מתים, ומאז חודשים רבים. זה לא היה חייב הדרושים כדי מגעים עם גופים ביטחוניים לשמוע שמועות. בנוסף, כלי התקשורת היו גם ציינו informally. אבל, לא כאב המשפחות, ותחת לחץ של התקשורת, מותם לא היה על סדר היום הודיעה.

האמת היא שהצרפתית הרבה יותר טובה. יש כמה מעידות, אבל לפחות הם לא תרגמו בגוגל "לדפוק את הרגישות של בני המשפחה"…

2 Responses to “עכשיו! במבצע! 'הרהורים של אבא' בתרגום לצרפתית ואיטלקית”

  1. אפרת הגיב:

    אבל שכחת להוסיף – "נא לקרוא במבטא איטלקי / צרפתי כבד". ×–×” הרבה יותר מצחיק. תנסה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

977709 דפים נצפים, 56 היום
322277 ביקורים, 38 היום
FireStats icon ‏מריץ FireStats‏